14 listopada 2021

Chrobry Głogów vs Ślęza Wrocław

7 listopada 2021

Promień Żary vs Polonia Tychy

7 listopada 2021

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski vs KKS Zabrze

6 listopada 2021

Polonia Świdnica vs KKS Bogdańczowice

6 listopada 2021

Ślęza Wrocław vs Mitech Żywiec

6 listopada 2021

Unia Opole vs Czarni II Sosnowiec

31 października 2021

Polonia Tychy vs Polonia Świdnica

31 października 2021

KKS Zabrze vs Unia Opole

31 października 2021

Czarni II Sosnowiec vs Promień Żary

31 października 2021

KKS Bogdańczowice vs Ślęza Wrocław

30 października 2021

Chrobry Głogów vs ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski

24 października 2021

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski vs Mitech Żywiec

24 października 2021

Ślęza Wrocław vs Polonia Tychy

23 października 2021

KKS Zabrze vs Czarni II Sosnowiec

23 października 2021

Unia Opole vs Chrobry Głogów

23 października 2021

Polonia Świdnica vs Promień Żary

17 października 2021

KKS Bogdańczowice vs ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski

17 października 2021

Promień Żary vs Ślęza Wrocław

16 października 2021

Chrobry Głogów vs KKS Zabrze

16 października 2021

Mitech Żywiec vs Unia Opole

16 października 2021

Czarni II Sosnowiec vs Polonia Świdnica

14 października 2021

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski vs Unia Opole

14 października 2021

Ślęza Wrocław vs Chrobry Głogów

14 października 2021

Polonia Świdnica vs Mitech Żywiec

14 października 2021

Promień Żary vs KKS Bogdańczowice

14 października 2021

Czarni II Sosnowiec vs Polonia Tychy

14 października 2021

Kolejka 22

14 października 2021

Kolejka 21

14 października 2021

Kolejka 20

14 października 2021

Kolejka 19

14 października 2021

Kolejka 18

14 października 2021

Kolejka 17

14 października 2021

Kolejka 16

14 października 2021

Kolejka 15

14 października 2021

Kolejka 14

14 października 2021

Kolejka 13

14 października 2021

Kolejka 12

10 października 2021

Ślęza Wrocław vs Polonia Świdnica

10 października 2021

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski vs Polonia Tychy

10 października 2021

KKS Zabrze vs Mitech Żywiec

9 października 2021

Unia Opole vs KKS Bogdańczowice

9 października 2021

Chrobry Głogów vs Czarni II Sosnowiec

2 października 2021

Mitech Żywiec vs Chrobry Głogów

2 października 2021

KKS Bogdańczowice vs KKS Zabrze

2 października 2021

Polonia Tychy vs Unia Opole

2 października 2021

Promień Żary vs ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski

2 października 2021

Czarni II Sosnowiec vs Ślęza Wrocław

26 września 2021

KKS Zabrze vs Polonia Tychy

26 września 2021

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski vs Polonia Świdnica

26 września 2021

Chrobry Głogów vs KKS Bogdańczowice

25 września 2021

Unia Opole vs Promień Żary

25 września 2021

Mitech Żywiec vs Czarni II Sosnowiec

19 września 2021

KKS Bogdańczowice vs Mitech Żywiec

19 września 2021

Polonia Świdnica vs Unia Opole

19 września 2021

Promień Żary vs KKS Zabrze

18 września 2021

Ślęza Wrocław vs ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski

18 września 2021

Polonia Tychy vs Chrobry Głogów

12 września 2021

KKS Bogdańczowice vs Czarni II Sosnowiec

12 września 2021

KKS Zabrze vs Polonia Świdnica

12 września 2021

Chrobry Głogów vs Promień Żary

11 września 2021

Unia Opole vs Ślęza Wrocław

11 września 2021

Mitech Żywiec vs Polonia Tychy

8 września 2021

Kolejka 11 – 6-7 listopada

8 września 2021

Kolejka 10 – 30-31 października

8 września 2021

Kolejka 9 – 23-24 października

8 września 2021

Kolejka 8 – 16-17 października

8 września 2021

Kolejka 7 – 9-10 października

8 września 2021

Kolejka 6 – 2-3 października

8 września 2021

Kolejka 5 – 25-26 września

6 września 2021

Kolejka 4 – 18-19 września

5 września 2021

Kolejka 3 – 11-12 września

5 września 2021

Kolejka 1 – 28-29 sierpnia

5 września 2021

KKS Zabrze

5 września 2021

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski

5 września 2021

Chrobry Głogów

5 września 2021

KKS Bogdańczowice

5 września 2021

Polonia Świdnica

5 września 2021

Promień Żary

5 września 2021

Ślęza Wrocław

5 września 2021

Mitech Żywiec

5 września 2021

Czarni II Sosnowiec

5 września 2021

Polonia Tychy

5 września 2021

KKS Bogdańczowice vs Polonia Tychy

5 września 2021

Promień Żary vs Mitech Żywiec

5 września 2021

Ślęza Wrocław vs KKS Zabrze

5 września 2021

Polonia Świdnica vs Chrobry Głogów

4 września 2021

Czarni II Sosnowiec vs ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski

2 września 2021

Kolejka 2 – 4-5 września

To jest przykład Kalendarz. Jako nowy użytkownik SportsPress, powinieneś udać się do Twojego kokpitu by usunąć to Kalendarz i utworzyć nowy Kalendarze. Baw się dobrze !
2 września 2021

III Liga Kobiet Grupa III

2 września 2021

Unia Opole

29 sierpnia 2021

KKS Bogdańczowice vs Promień Żary

29 sierpnia 2021

Polonia Tychy vs Czarni II Sosnowiec

29 sierpnia 2021

Unia Opole vs ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski

28 sierpnia 2021

Mitech Żywiec vs Polonia Świdnica